Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı

YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı Empty
MesajKonu: Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı   Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 2:34 pm

26-4-2005

Song Il' in Kız Arkadaşı Sır

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı L1

Aktör Song Il Kook annesinin gölgesinden sıyrılıp kendi adını duyurmak için çok çalıştı.Drama ''Denizler İmparatoru''ile hızlı bir yükselişe geçti. Ünlü evebeynlerin çocukları kendilerini ispat etmek için diğerlerinden daha çok çabalamak zorunda kalıyor.

Song Il her zaman kendi çabasıyla bir şeyler yapmaya çalıştı.Annesinin ününden faydalanmadı.Kim Eul Dong oğlunun çalışmalarını ve azmini uzaktan takip etti.Son zamanlarda kazandığı popülerlik tamamen kendi başarısıdır,dedi.

Song Il annesi için:''Bütün gençler hayatlarında bir kez evden kaçar.Ama benim öyle bir arzum hiç olmadı.Çünki evim benim için cennetti.Annemin öğütleri hep doğruydu.

Kim Eul Dong:Annenin yüreği her zaman çocukları için atar.Yapma,etme demek yerine öğüt verin ve uygulamasına izin verin.Doğruyu yaşayarak öğrenecektir.Ne kadar sinir bozucu olursa olsun kızın bağırmak çözüm değil.Oğlumu çok seviyorum.Hayranlarının gözünde popüler olmasına çok seviniyorum.

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı L2

Çocuğun durumu ne olursa olsun katı annelere karşıyım.

Song Il, içine kapanık derslerinde başarısızdı. Bize söylemeden sanat okulunda endüstriyel tasarım dersleri almaya başlamış.Sonra içine kapanık oğlum lisede okurken habersizce gidip adını değiştirerek seçmelere katılmış.

GMAT seçmalerinde adını bilmediğimiz genç bir çocuğun rekor skorla birinci olduğunu yardımcılarımdan öğrendim.Song Il, sevinç içindeydi. Ben oğlumun sanatçı olmasını istemiyordum,okumasını istiyordum.Üniversitede okuması için onu Amerikaya göndermek istedim.Ama o fotomodellik,mankenlik ve küçük rollerde olsa oyunculuğa başlamıştı.

Song Il 2002 yılında yayınlanan sabah drama ''ALBÜM OF LİFE'' anılmaya başlıyor.Orada kötü adamı canlandırıp sonunda iyi olması izleyicinin dikkatini çekti.Başarıyla tamamlanan diziyle hayranları oluşmaya başlamıştı.

Denizler İmparatoru dizisi oğlum için iyi bir şans oldu.Çekimlere başlamadan önce ata binme dersleri aldı,eskrim kılıcı derslerinede gitti.Rolüne çok iyi hazırlandı.İşini çok ciddiye aldı.Oradaki başarısıyla izleyiciyi büyüledi.Baş rol oyuncusundan çok dikkat çekti.

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı L3

Bilindiği gibi Kim Eul Dong,Kim jwa jin in torunu,millet vekili Doohan ın kızıdır.

Kim Eul Dong:Aile babası olan dedem ömürünü bağımsızlık için mücadeleyle geçirdi.Muhalif siyasilerle mücadele etmek için siyasete girdim.

Song Il,hep iştahlı oldu.Okulda hamburger türü yiyecekler yiyordu.Sonunda 100 kg. olduğunda perhis yapmaya karar verdi.Bizde destek için buzdolabında köklü değişiklik yaptık.Bütün zararlı şeylerden vaz geçtik.
Spora başladı.Marathon,triatlon gibi faaliyetlere katıldı.

Doğa gereği bir oğul 35 yaşına gelmeden evlenir.Ben oğlumun rol arkadaşıyla çıktığını biliyorum.Ama sanat dünyasından bir evlilik istemiyorum.
Song Il,benim düşüncelerimi bilyor.Zamanı gelince doğru kararı vereceğine inanıyorum.

Song Il Kook: Bir ata sözü der ki:''İnsan bütün hayatını öğreten annenin sözünden çıkmamalı.'' Annesinin hala mevcut değildi, çünkü O, benim bütün hayat öğretti.

Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı
» Song Il Kook LG
» A Man Called God - Song Il Kook
» Song Il Kook' la Söyleşi
» Song Il Kook Malezya da