Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Song Il Kook' la Söyleşi

YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Song Il Kook' la Söyleşi Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

Song Il Kook' la Söyleşi Empty
MesajKonu: Song Il Kook' la Söyleşi   Song Il Kook' la Söyleşi Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 2:24 pm

16 Şubat 2012 Perşembe

Song Il Kook'la Jumong üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

Song Il Kook' la Söyleşi H1

Song Il Kook' la Söyleşi H2

Song Il Kook' la Söyleşi H3

S: Genç Jumong'u oynadığın zaman, epilasyon yaptırdığın söyleniyor?
C: Annemi oynayan aktristen küçük göstermeliydim.( gülüyor )Aynı yaşta olduğumuz için ben epilasyon için bir dermatologa gitmek zorunda kaldım.Buna çekimlerin gerçekçi olması için karar verdim ... Film için trebiut epilasyon ve şifa 3 ya da saçımı büyüyünce yaptılar 4 kez katlanmak zorunda kaldı.Ben orada burada öyle dolaşmak zorunda kaldım. (gülüyor)

S: Çekimlerde sırasında en zor sahne hangisi olmuştur?
C: Ben hemen her şeyi unutma eğilimindeyim... ama ben çok iyimser bir karaktere sahibim.Hemosu ( babam ) ölüm sahnesi biraz zor oldu.Duygusal olarak çok etkilendim.Dakikalarca kendime gelemedim.Arkadaşlarım beni sakinleştirdi.Ayrıca kış aylarında gece çekimlerinde çok zorlandım.Bazı çekimler 4 kez tekrarlandı.O zamanlar kendimi uykulu ve donmuş hissettim.Üst üste bir çok giysi giymek zorunda kaldım.Benim stilist çok tuhaf...Çekimler yaz aylarında sıcaklarda yapılırken 3-4 kimonoyu üst üste giydirdi.Çok sıcaktı ve bunaldım.Ama dürüst olmam gerekirse çekimler çok iyiydi.Önemli olanda bu.İyi bir izlenim bırakmak gerçekçiliği yakalamak.

S: Geçmişte CM (ticari)seçmelerine katılmanın popüler olmanda faydası oldumu?
C: Evet! Benim için CM bir fırsat oldu. Ben CM seçmelerine katıldığım ve kazandığım için çok mutluyum.Çekim için gittiğimiz yer tuhaftı.

S: CM nedir?
C: CM bir sigorta şirketidir.Reklam filmi Kore'nin batısında çekildi.Oranın atmosferi çöl gibi,yaz ortasında çok sıcaktı.Etrafda birkaç yüz kişi hakkında vardı.Personel elektrikli fan kullanılarak çimento tozu dökerek sahne oluşturdu.Oldukça sportif görünüyordu.

S : Başarın için yönetimden bonus ödülü aldınmı?
C: (kızarıyor) personel bonus ödeme aldı.(gülümser)

S : So Seo güçlü bir kadın karakteri.Jumong u ona çekti?
C: (düşünüyor) Bir kadın için çekici olduğunu düşünüyorum erkekler için zor olabilir.

S : İdeali nedir sizce ?
C: Ne idealdir? (Tekrar kızarıyor)

S : Senin için kadının hangi özelliği önemli?
C: (gülüyor)kendinden emin. Hayır, güzel kadınlara ilgim var.Kültür benim için güzellikten daha önemli.Ama belki zamanla fikrim değişir. (gülüyor)

S : Siz tarihi dönemleri anlatan filmlerde rol aldınız.Bu dizilerde giydiğiniz giysilerle zorlandınızmı?
C: Zırh çok ağırdı.10 kg ağırlığındaydı.8 saat üzerimde kaldığı oldu.Bazen zırhla 2 saat çekim sıramın gelmesini bekledim.Zırhla hareket etmekte çok zorlandım.Ayrıca boyun koruma aracı kullanmak zorunda kaldım.Yaz aylarında giyilen kalın giysilerle nasıl hissedileceğini hayal edebilirsiniz.( gülüyor )Öyle bunaldığım anlar olduki bırakmak istedim.Serinlemek için zamana ihtiyacım vardı.Bu yüzden personel beni beklemek zorunda kaldı.İnsanlar beni beklemek istemiyordu.Herkesin işi vardı.

S: Duyduğumuza göre teknolojik gelişmelere ilgin varmış?
C: Evet. Ben her zaman son teknoloji araçları takip edip kullanırım.Süper bir bilgisayar kontrolüm var.PC montajıyla kendim uğraştım.İnternetten ilğinç görüntüler aldım.Buda bende fotoğrafçılığa ilgi başlattı.Zamanla ilgim büyüdü.Modern yüksek teknoloji ürünü fotograf makineleri kullanıyorum.Küçük bir odayı bu iş için ayırdım.Şu sıralar DSLR (dijital kamera single lens reflex)kullanıyorum.

S: Insanlar kötü olduğunuzu söylüyor farkında mısın?
C: Siz ne düşünüyorsunuz? Ben mutlu bir insanım.Bedenim harika, ben uzun boylu olduğum için yüzüme hiçbirşey söylemezler korkuyorlar.(gülüyor)

S: Jumong çekimleri bittikten sonra hayatınızda ne değişti?Aktör olarak ya da sıradan bir insan olarak?
C: (utangaç oldu) Hayatım bir süre için değişti.Bir kişi olarak, adım dünyada tanınıyor!.Bu sadece bir dizi değildi.Tarihi bir kahramanı canlandırdım ve beklentileri karşılamak zorundayım.Onları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum.Olumlu tepkiler aldım. Jumong'u iyi tasvir ettiğimi düşünüyorum.Bazı kötü tepkilerde oldu.Ama herkesi memnun edemezsiniz.

S: Bundan sonra gizli mi yaşayacaksın?
C: Ben meraklı bir insanım,benim için zor olacak.Ben istediğim bir şeyi bulmak için mağazaları dolaşmayı severim.Ama artık kolayca tanınabilirim. İnsanlardan yüzünü gizlemek olmaz.İnsanlardan kaçmak yakışmaz.İnsanlar gelip sizden imza isterler.Gözleri yapışmış gibi her zaman üstünüzde olur.Bunlara alışmak zor.Ama pişman değilim.

S: Jumong bittiğinde, bir milli oyuncu kabul edildin.Bu baskı yaptımı?
C: Ben, ulusal bir oyuncu? Nasıl? (kızarmış kulak memesini oynar )

S: Bundan sonraki planın ne?
C: İnsanlar benim hakkımda çok şey biliyor.Benden beklentileri çok yüksek. "Lobici" yeni bir iş. Onların beklentilerini karşılamak için elimden geleni yapacağım.

S: Hangisi Song Il Kook gerçek karakteri?
C: Beni anlamak zor.Orada ben karakterleri canlandırıyorum.Oradakilerden farklı bir kişiliğim var.Ama "Lobici" bana uygun bir karakter.Ama ben olmak zor değil.

S: Dışarı çıktığınızda,insanların dikkatini çektiğinizde ne yapıyorsunuz?
C: Bir zamanlar açgözlü olduğumda yol boyunca restoranlara bakar,beğendiğime girerdim. (gülüyor) İnsanlar önümdeki büyük porsiyonu görünce "bunun hepsinimi yiyeceksin?" der gibi bakarken bulurum.Bu yüzden insanların bilinç altını yanlış etkilememek için dışarıda küçük porsiyonlar yiyorum.

Song Il Kook' la Söyleşi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Song Il Kook' un İran Röpörtajı
» Song Il Kook DJ Oldu
» ‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik''
» Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı
» Song Il Kook Malezya da