Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı

YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı Empty
MesajKonu: Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı   Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 6:22 pm

Kim Eul-dong aile geçmişlerini,hatıralarını belgelerle kitapbına taşıdı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'General Torunu' Kim Eul Dong
General Kim Jwa Jin torunu,eski senatör Doohan kızı, oyuncu Song Il annesi ...
Meclise giren ilk ve tek sanatçı Kim Eul Dong, olağandışı aile öyküsünü kaleme alıp kitap çıkartmak için ailesinden onay aldı.
Senatör Kim: Bu kitapta iyi bir hatip gibi aile geçmişimizi kaleme aldım.General Kim Jwa Jin torunu olmamakla suçlayanlara dava açtım.Bu kitap güzel cevap olacak.
Kim Eul Dong ailesini ergenlik çağından itibaren yaşadıklarını, kolej faaliyetleri anlatıyor.
Oğlum Song Il Kook karanlık,zorlu günler için hazırladım.Hallyu güzel,mürehfeh günlerin sonunda bile doğru düşünmesini bilen biri olmasını istedim.
O yetenekliydi ve yeteneğide onaylandı dedi.
Çocuğumun öğretmeni "Catherine Hamdo''onun yeteneğinin farkındaydı.Ben oyuncu olmasını istemiyordum. Çünkü ben iyi bir örnek değildim.Aileme zaman ayıramadım,çocuklarımla vakit geçiremedim. Bu beni çok üzüyor.Çocuklarımla yeterince vakit geçirememek tek üzüntümdür.
Buna ek olarak General Kim Jwa Jin anıt projesi ve doll Kim Eul Dong öğretmen ve tartışmacı olarak bu görevi ömür boyu yapacağını belirtti...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kim Eul Dong Ailesini Çıkarttığı Kitapda Anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim Eul Dong Oğlu Song Il Kook' u Anlattı