Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik''

YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : ‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' Empty
MesajKonu: ‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik''   ‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 2:21 pm

16 Şubat 2012 Perşembe

Song Il Kook la Rüzgarların Krallığı ve ailesi ile ilgili bir söyleşi gerçekleştirdik. Bir aktör olarak bilinmeyen yıllar.Sonunda bir televizyon draması Zor Aşk la 2002 yılında onun gerçek kariyeri başladı.
Hemen ardından Hayat Albümü de izleyicinin kalbini kazandı.Ve popüler tv dizisi Terms of Endearment izleyici tarafından çok sevildi.Bir kadın için canını feda etmek isteyen saf kalpli karakteri kadınları hayran bıraktı.
Song Il Kook ayrıca tarihsel dramalardada oynadı.Jang Hee Bin de annesi Kim Eul-dong ile birlikte rol aldı.Oradada beğeni kazandı.Ama asıl parlamayı tarihsel drama Denizler İmparatorundaki rolüyle yaptı.O karizmatik,kötü bir karakteri başarıyla canlandırdı.
Baş rol oyuncusundan çok o adından bahsettirdi.Denizler İmparatoru dizisiyle KBS Drama Awards 2005 En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü aldı.Aldığı ödül kariyerinin dönüm noktası oldu.

SIG:Aktör Ödülünü aldığında "Şimdi anneme oyuncuğu seçmekle doğru karar verdiğimi gösterdim.Bunu daha rahat söyleyeceğim.Bu ödül bana yardımcı oldu.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.dedi. Diğer ödülünü 2006 yılında Jumong rolüyle kazandı. 2008 de Rüzgarların Krallığıyla Prens Muhyul olarak geri döndü.

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' S1

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' S2

S: Siz 1998 yılında başladınız, değil mi?
SIG: Evet.

S : Nasıl bir aktör oldunuz?
SIG: Ben seçmeleri geçtim dediğimde, arkadaşlarım çok şaşırdı.Seçmeler katıldığımdan ailem dahil kimsenin haberi yoktu.Kimse benden annem de dahil olmak üzere, bir aktör olarak kariyer yapacağımı beklemiyordu.

S : Sizin başından beri oyunculuğunuz iyiydi.
SIG: Ben başladığımda bir çok sahnede kötü iş çıkardım.Etraftakilerin ve arkadaşlarımın kötü yorumları beni çok üzdü.Bu eleştiriler beni ateşledi,teşvik etti..Daha iyi nasıl yaparım diye arştırmaya başladım.O zamanlar nefret ettiğim bu sözleri şimdi takdirle hatırlıyorum.Onların bu sözleri beni çok yönlü bir aktör olmaya itti.Benim için motivasyon oldu.

S : Ben tarihi dramalarda daha çekici olduğunuzu düşünüyorum.Sizin düşünceniz nedir?
SIG: Evet kesinlikle çekici.Aslında, tarihi dramalar modern dramalardan daha zordur.Peruk,sakal tarihi kıyafetler...Aynı zamandada çok eğlenceli ve tarihi anlattığınız için daha değerli.Çekimler sırasında uzay-zaman ( zaman yolculuğu ) içine çok faklı hissettim.Farklı bir duygu.Her türlü zorluğa değer.

S : Başka tarihsel dramalardada rol almak istermisiniz?
SIG: Oh, bunu düşünmem gerekir.(Gülüyor)

S : Sen Muhyul karakterinde kuaför sorunun olmuş?
SIG:Evet.Kuaför iyi olduğundan emindi.Ben çok rahatsızdım.İlk bölümlerde yağmur yağınca peruk kayıyordu.Çalışmalar aksadı.O peruğu giymek çok acı vericiydi.Aspirin almak zorunda kaldım.Bir hafta kadar sonra alıştım.

S : Uzun saç takmak zorundamıydın?
SIG: Evet, Prens Muhyul imajı uzun saçlı.

S : Bir şampuan reklamında oynamanız istenebilir.
SIG:Sanırım bu benim için olmaz.

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' S4

Birazda özel hayatınızdan konuşalım.Bu arada Jang Tae Sung ( Ma Ro )yanımıza geldi.

S : Neden düğününüzü geleneksel tecih ettiniz?
SIG:Ben tarihimizi çok seviyorum.Yaşatmak istiyorum Atalarımıza saygı duyuyorum.

S :Doğum gününde arkadaşınıza geneleksel bir kutu hediye ettiğin söylendi.
SIG:Evet.Hatta evimide Kore tarzı dekore etmek istedim.Şimdiye kadar kirada oturduğum için yapamadım.Şimdiki evimde Kore tarzı güzel otantik süs eşyaları var.Sanata çok meraklıyım.İç ve dış mekan dekorasyonuyla ilgili pek çok makale okudum. Otantik eşyaları günlük hayatımdada kullanıyorum.Örneğin çay içeceğimde sıradan bir fincanları kullanmam.

Song Il-Kook ilk kez aile,aşk ve evliği ile ilğili konuşacak.

S : Yeni evlisiniz ve ailenizden uzaktasınız.Sık sık görüşebiliyormusunuz?
SIG:Dizi çekimleri başladığından bu yana ailemi pek fazla göremedim.Haftada bir kez ziyaret etmeye çalışıyorum.Çekimlere yetişmek için yatıyorum ve hemen yola çıkıyorum.Gittiğimde bile onları göremedim.Çekimler bitinceye kadar sanırım böyle olacak.

S : Telefonla görüşüyormusunuz?
SIG: Bazen.

S : Ben senin annene SMS gönderdiğini duydum?
SIG : Bazen.Geç saatlere kadar çalışacağımızda mesaj attım."Home Shopping" alış veriş merakım var onlar hakkında bilgi vermek için mesajlaşırız.

S : Senin için en son ne aldı?
SIG: Evet.En son sıcak tutması için bana bir ceket aldı.

Song Il Kook evlenmeye karar verdi ve 15 Mart 2008 günü geleneksel bir törenle evlendi.Ancak düğün ve eşi üzerinde çok duruldu.

S :Yeni evli olmanıza rağmen eşinizden uzaktasınız?
SIG:Dizi seti kırsal bölgede,bunun için buradayım.Hergün gidip gelmek çok zor ve yorucu.Ayrıca karımdan uzak olmam birşey değiştirmez.Birlikte olmak sadece birlikte zaman geçirmekten ibaret değil.

S :Ben eşin için bir sürü şaşırtıcı sürpriz hazırladığını duydum?
SIG: Ben açıklamak istemiyorum!

Song Il-Gook, onu özel hayatını basından uzak tutmak istediğini söyledi.Mahçup oldu.Bu konuların açılmasını istemediğini söyledi.

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik'' S3

Tae-Sung Jang : Song Il, eşi hakkında çok fazla konuşmak istemez,ancak ondan bahsederken gözlerindeki parıltıyı görebilirsiniz. Set arasında onu görüntülü telefonla eşiyle konuşurken gördüm. Gözleri parlıyordu.Yorğun olmasına rağmen yüzünde güller açmıştı. Üşenmeden kalktı eşine telefonla seti gösterdi. O aşık bir erkek.

S : Onların konuşmalarını duydunuzmu?
Tae-Sung Jang: Hayır, ama ona çevresini göstermek için elinde telefonla dolaştığını gördüm.

S : Karısına davranışı nasıl?
Tae-Sung Jang : Ben çok saygı olduğunu düşünüyorum.Onunla birlikte olmak gerçekten mutlu olduğunu düşünüyorum.

Song Il Kook mahçup oldu,kızardı.

Song Il-Gook çok romantik bir erkek.O karısı için özel bir olay hazırlamış.Jazz seven eşi için Dört ay boyunca yoğun bir caz ve Stepp dersi aldı.Hergün üç saat şarkı söylemek için uğraştı. Bu kesinlikle iflah olmaz bir romantik.

‎''Song Il Kook Uslanmaz Bir Romantik''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Song Il Kook LG
» Song Il Kook DJ Oldu
» Song Il Kook' un İran Röpörtajı
» A Man Called God - Song Il Kook
» Song Il Kook' la Söyleşi