Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı

YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı Empty
MesajKonu: Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı   Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 2:43 pm

10-10-2007

'Lobicisinden' Song Il-röportaj, "Bir silah fantezi, alışmak" lobbyist

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı B2

Gazeteciler: "Sen erkeklerin hayalini süsleyen muhteşem silahlarla oynuyorsun.Tankı bile kontrol ediyorsun.

Song Il : ''Silahlar ile ilgilenmek son yıllarda çok eğlenceliydi. Kılıç ve horyeonghal chyeodeulmyeo ordusundan çok daha keyifli''.''Bu arada, MBC 'Jumong' ve KBS 2TV 'Hisense' deuramajyo oynadığım rollerin benim için büyük bir önemi var''.

Gazeteciler: SBS drama 'Lobici' erkeklere hitap eden silah üzerine kurulu bir dizi.Burada silah lobicisi kahraman Harry'i oynuyarsun.Ancak ağır zırhı olmadan, 'lobiciler'de sakal veya peruk görünmemesi 'Jumong' kadar etkileyici olmayabilir.

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı B3

Song Il : Evet,kostümlerin etkileyiciliği yok ama ' Lobici ' günümüze ışık tutuyor.
Ben bütün çalışmalarımdan önce konuyu araştırırım.Jumong' da,Lobici' de bir çok kitap okudum.
Lobici silah silah sistemleri vb. konuları işlemesine rağmen izlemek eğlenceliydi.
Genel bağımsızlık hareketinde, gimjwajin oejeungsonjadaun hedefi: "Güney Kore dünyada tek bölünmüş ülkesi.
Bir süre önce güvenlik konusunda bilinçli gençlik araştırması titizlikle yapıldı.CJK yüzde 40, Japonya, Kore yideoragoyo% 10 seviyesindeyken bizde çıkan sonuç utanç vericiydi.
"Lobicisinden" güvenliğin önemini anlatan bir dizi. Umut ediyorum geriye bakmak güvenlik bilincimizi oluşturmak için bir fırsattır.
Sanırım güvenlik için aydınlanma elde etmek için 'lobiciler',Jumong kadar etkilidir.

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı B4

Gazeteciler: Song Il,geçmişte modern dramalarda oynadın.Arka arkaya tarihi dramalarda oynadın.Tarihi dramalarda sakal,peruk ve tarihi kıyafetlerle beğeni kazandın.Hayran kitlen arttı.Şimdi yine modern dramada oynuyorsun.

Song Il :''Modern drama görüntüsü vermek daha kolay.Ben sigara içmiyorum.Bedenime iyi bakıyorum.Spor yaptığım için sahnelerde zorlanmıyorum.

Gazeteciler : Aslında ' Lobici 'dizisi için vücut yapın çok uygun.Role adapte olmakta zorlandınmı ?

Song Il : Uyum biraz zaman aldı.Konu olarak Lobici çok ağır bir dram.

Gazeteci : Ben biliyorum Song Il, tanımıdır.Sizin için kullanılır.İri yapılı olmanız bu tür rollere sizin uyduğunuz söylenir. Song Il,kırgın gibiydi.

Song Il : Tanklara büyük gövdemle girmek zor oldu.Kapaktan girmeye çalışırken zorlandım. (Gülüşmeler).

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı B1

Song Il Kook ''Lobbyist'' Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Song Il Kook' un İran Röpörtajı
» Song Il Kook, Ehsan Ali 2009 - İran Röpörtajı
» Song Il Kook LG
» Song Il Kook' la Söyleşi
» Song Il Kook Malezya da