Song Il Kook Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Song Il Kook Turkey

Song Il Kook Turkey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj

2 posters
YazarMesaj
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Empty
MesajKonu: Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj   Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 11:02 am

S: Oyun dolu sahnelerden birinde askerler tarafından kuşatılmıştı ve kendini korumaya çalışıyordu. Gercekde olsaydı ne yapmayı düşünürdü.

C: (kafasını kaşıyor) Jumongu çektigimde fiziksel zorluklar cektim. Gözüme gelen toz ve karlarla bas etmek cok zordu. Soguk rüzgarda dengeni korumak cok zordu. Ama hayatta kalmayı başardık (gülüyor). Jumongda gercekci olmak icin bıyık ve sakal takmam gerekti. Hiç giymediğim zırhı giyindim, dikkatli olmalıydım cünkü çok ağırdı. Çekim esnasında yememe dikkat ettim. Çünkü kolaylıkla kilo alan biriyim kostüm özellikle benim vücudum için yapılmıştı, şişmanlarsam bana zor olurdu ( gülüyor) Gerilir diye korktum ( gülüyor) Bu yüzden yemek yerken cok dikkatliydim , cünkü kore elbiseleri giyiyorum fazla yersem karnım elbiseden dısarı cıkacaktı, bunun belli olması bir kahraman için utanç verici olurdu ( gülüyor)

S: Biraz daha özel bir sohbete inersek. Savcı kız arkadaşınızla evlenmeyi planlıyor musunuz?

C:Onu gelecekte söyleyebilirim
Kezban
Admin
Admin
Kezban

ruh hali : Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Yurekl10
hayvanlar alemi : 1

MesajKonu: Geri: Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj   Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 11:05 am

2.Röportajı

3 Ocak 2006

İnternet anketlerinde Bay Dürüst seçilen Song il gook ve A.O.S.’da rol arkadaşı Son Ye Jin röportajı

Kimse bu iki ünlünün önceki imajlarını değiştirip bu tür cilveli rollerde oynayacağını ummuyordu.Röportaj esnasında Song il gook kameraya zorla bakıyordu ve Son Ye Jin utangaç bir şekilde gülüyordu.

-Arts of seductionda rol almayı istemenizi ne sağladı?

SYJ( son ye jin): Doğru rolü seçme süresi daima zordur. Ama bu rol senaryodan dolayı iki misli zordu. Gerçekten bu tür cilveli bir rolü oynayıp oynamama konusunda süphelerim oldu. Karar vermek oldukça zamanımı aldı. Ama filmi çekmeye başladığımızda tüm endişelerim kayboldu ve çok eğlendim. Bu film çiftler için harika.

SIG( song il gook): Çapkınlık benim karakterime uygun değil. Internet anketlerinde Bay Dürüst seçilmiştim. Ama bay dürüst imajımı değiştirip bu tür bir rolde yer almayı denedim.

-Bay song, biri size nasıl flört edilir öğretti mi?

SIG: Aslında, spor salonunda bir arkadaşım nasıl flört edildiini öğretmişti.

-Bayan Son bu film önceki filmlerinizden oldukça farklı, neden bu rolü seçtiniz?

SYJ: April Snowu çekiyorken daha fazla aşk hikayelerinde oynamak istedim. Ama bu filmin senaryosunu okuduğumda gülmekten kendimi alamadım ve bu karakteri oynamanın çok eğlenceli olacağını düşündüm. Hepimizin saklı duyguları vardır, sanırım bu filmle bazı duyguları açıklamak istedim.

-Erkek arkadaşınız çapkın olsaydı ne yapardınız?

SYJ: Erkek arkadaşım çapkın olsaydı onunla bir daha buluşmazdım. Ama onunla çıkmaya başladıktan sonra çapkın olduguna rastlarsam ilk önce onu anlamaya çalışırım.

-Dizide oynamakla filmde oynamak arasında ne fark var bay song?

SIG: Diziyi çektiğinde karakteri analiz etmek ve tartışmak için yeterince zamanın oluyor ama film cekmek oldukça farklı. Herşey çok çabuk gelişiyor. Dizinin iyi yanı ani tepkiler almak ama sinema filminde tam tersi.

-Bayan Son hakkında kişisel görüşleriniz nedir?

SIG: İnsanalr SYJ’in ulaşılmaz ve konuşulması zor biri oldugunu söylemişlerdi. Yanlış anlaşılmaydı sanırım. O sadece utangaç biri.

-Bayan Son dans sahneniz oldukça etkileyiciydi. Bize biraz bahsedermisiniz.

SYJ:O dans sahnesi için günde üç saatten fazla çalıştım. Orjinal koreografiye bağlı kalmaya çalıştım ama bazı sahneler daha değişik ve daha çekici oldu. Farketmedim bile. Sahne bittiğinde burnumun kanadığını farkettim.

-Flört ederken nelere dikkat edilmeli?

SIG: Bir erkek kız arkadaşını memnun edebilmelidir.

SYJ: Birinin size ulaşmaya çalıştıgını anlarsınız. Farketmemiş gibi davranmayın. Çıkmadaki en güçlü silah dürüstlüktür.

Diğer kore filmleriyle kıyasladıgınızda kendi filminize ne kadar oy verirdiniz?

Yönetmen: Diğer filmelr oldukça güzel, kendi filmimi onlarla kıyaslamak istemiyorum

ALINTIDIR
Leman
Kurucu
Kurucu

ruh hali : Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Yogun10
hayvanlar alemi : Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Hayvan10

MesajKonu: Geri: Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj   Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 2:14 pm

paylaşım için teşekkürler 👅
çokk tatlı yaa :D
https://songilkooktr.yetkin-forum.com

Song ll Gook'tan Ufak Bir Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Song Il Kook' la Myanmar' da Yapılan Röpörtaj
» Röpörtaj - Song Il Kook :"Ben Gökyüzünün Kararına İnanıyorum"
» Song Il GUK
» Song ıl guk
» Song Il GUK